Pir Nakış’ın altında faaliyet gösteren giyim, abiye, gelinlik ve ev tekstili taleplerinize son trendleri takip ederek hızlı, kaliteli ve yenilikçi çözüm sunan Sapphire Brode, zengin ürün ve model skalasıyla tüm taleplerinizi karşılamayı hedefleyerek geniş seçenekler sunan Pir Kapitone markalarımız ile beklentilerinize önem veriyoruz.

Tecrübemizi nakış gibi işleyerek günümüzün ihtiyaçlarına hızlı ve yenilikçi çözümler sunan bir anlayış ile yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklıklarımızı sürdürmekteyiz.

Sapphire Brode

Giyim, Abiye-Gelinlik ve Ev Tekstili olmak üzere 3 kategoride hizmet veren Sapphire Brode, tecrübeli ve yaratıcı tasarımcılarıyla oluşturduğu özgün işleriyle brode kategorisinde yenilikçi ve sürdürülebilir koleksiyonlara imza atmaktadır. Sapphire Brode, müşterilerine sunduğu hızlı ve kaliteli işlerle dünyanın önde gelen tekstil firmalarının da tercihi olmuştur.

image
image

Pir Kapitone

Pir Kapitone’nin tüm kapitone ürün ve desenlerinin tasarımları yenilikçi ve deneyimli tasarım ekibi tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji makinelerde üretilmektedir. Müşterilerin isteklerini ön planda tutan Pir Kapitone kaliteli üretim ve hızlı teslim ilkesiyle hizmet vermektedir.

image
image

PN Medikal

Pir Nakış, dünyayı saran Covid-19 salgın sürecine sessiz kalmadı. Üretim kapasitesini ülkemiz ve dünyanın taleplerine cevap vermek adına genişleten Pir Nakış, N95 maske üretimine başladı. Aylık 4.500.000 adet üretim hacmiyle CE standartlarına uygun, ultrasonik N95 maskeler Pir Nakış kalitesi ve 50 yıla yakın tecrübesiyle steril bir ortamda el değmeden üretiliyor.

image
image

Size özel çözümler için lütfen bizimle iletişime geçin.