Tasarım

Deneyimli tasarım ekibimizin yaratıcı bakış açısıyla farklı sektörlerin beklentilerine cevap verecek şekilde son trendleri de gözeterek, kendi tasarımlarımızı ve koleksiyonlarımızı oluşturuyoruz.

Numune ve Kartela

Kaliteli ve hassasiyetle hazırladığımız numuneler ve kartelalarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi belirleyebilmeyi hedefliyoruz.

Üretim

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek çeşitli miktar ve ebattaki kişiselleştirilmiş özel talepleri hızlı ve kaliteli üretebilecek esnek üretim süreçlerini hayata geçiriyoruz. Tesisimizde ürettiğimiz hammaddeleri son teknoloji makinelerimizle işliyor ve üretiyoruz.

Kalite Kontrol Süreci

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla üretimimizin her aşamasını titizlikle kontrol ediyoruz. İşin kalitesinde hataya sıfır tolerans prensibi ile hareket ediyoruz.

Boyama

Taleplerin tek elden karşılanabilmesi adına ürünlerimizi ve hammaddelerimizi, kendimiz boyatıyor ve istediğiniz rengi istediğiniz biçimde elde edebiliyoruz. Tüm süreçler için isteklerinize kusursuz çözümler sunuyoruz.

Kesim ve Paketleme

Beklentileriniz doğrultusunda ürünlerimizi şekillendiriyoruz. Maliyetlerinizi minimize etmeyi hedefleyerek, lojistik süreçlerinizi kolaylaştıracak şekilde paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Satış ve Pazarlama

Güven ve kalite üzerine kurulu pazarlama stratejimiz ve uluslararası iş ortaklarımız ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinin ve iç piyasanın, hazır giyim ve ev tekstili sektörünün taleplerini hızlı ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışla karşılıyoruz.

Sevkiyat

Ürünlerimizin teslimat zamanlamasına, eksiksiz ve hasarsız teslimatına öncelik veriyoruz. Bu amaçla sevkiyatın her aşamasını titizlikle planlayıp, yönetiyoruz.

Size özel çözümler için lütfen bizimle iletişime geçin.