logo

let’s make something together

Give us a call or drop by anytime, we endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.

Find us

PO Box 16122 Collins Street West
Victoria 8007 Australia

Email us

info@domain.com
example@domain.com

Phone support

Phone: + (066) 0760 0260
+ (057) 0760 0560

İzmir Kapitone

  • 1 Kasım 2022

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen, günümüzde masa örtüsü, koltuk örtüsü, yatak örtüsü, koltuk, çekyat, mont, kaban, yelek ve ceket gibi eşyaların ve giysilerin üretilebildiği kapitone, müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. İki kat kumaşın arasında elyaf ve pamuk gibi dolguların konulmasının ardından iki kumaşın birbirine dikilerek hazırlanmasıyla ortaya çıkan ürün olan kapitone, birçok kumaştan ve dolgu malzemesinden üretilebilmektedir.

Kapitone ürünleri tek parça kumaşın yanı sıra baklava, kare, dikdörtgen ve üçgen şekillerle kesilen kumaşlarla da hazırlanabilmektedir. Eski döneme göre el işi çok daha yaygın olan ancak günümüzde bu durumun fabrikasyona doğru evrildiği kapitone ürünleri; ceket, mont, kaban, palto, yatak örtüsü, koltuk örtüsü ve battaniye gibi birçok üründe kendine yer bulmaktadır.

İzmir kapitone üreticisi Pir Nakış olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak farklı çeşitlerde kapitone üretimi gerçekleştirebiliyor, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyeden karşılıyoruz. Siz de İzmir kapitone ürünlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.