logo

let’s make something together

Give us a call or drop by anytime, we endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.

Find us

PO Box 16122 Collins Street West
Victoria 8007 Australia

Email us

info@domain.com
example@domain.com

Phone support

Phone: + (066) 0760 0260
+ (057) 0760 0560

İstanbul Brode

  • 28 Nisan 2023

İstanbul Brode

Deri, kumaş ve kağıt gibi ürünlerin üzerine yapılmakta olan kabartma işlemlerine İstanbul brode firmamızda yer verilmektedir. Bu işlem günümüzde son derece gelişme göstermiş ve oldukça farklı teknikler kullanılarak yapılmıştır. Makinelerin kullanılması ve de işlemelerin en iyi şekilde yapılması için de tüm tekniklerin, özelliklerin bilinmesinde fayda vardır. Makinelerde arka mekik ipliğin ve ön nakış ipliğinin artarda yapmış olduğu düğümlerden oluşan işleme brode olarak anılmaktadır.

Brode özellikleri birbirinden farklı şekilde karşınıza çıkmakta ve istediğiniz renk ya da görsellerle bu hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Brode kullanımı ve de bu işlemenin yapılması firmamızda alanında uzman olan kişiler tarafında yapıldığından kişilerin sonuçtan memnun kalması söz konusudur. Bu nedenle kişilerin almak istedikleri bu hizmet kapsamında istediklerini talep etmeleri söz konusudur.

Brode Özellikleri Nelerdir?

Hemen her alanda kullanımının mümkün olduğu ve de tekstil alanında popüler olan brode kullanım alanı, amacı ve de ürünlere göre farklılık göstermektedir. Brode özellikleri nelerdir? Konusunda ise ürüne göre özel olarak değişkenlik gösterdiğini belirtmek doğru olur. Genellikle ev tekstillerinde daha çok tercih edilmekte olan bu teknik masa örtüsü, havlu ve de nevresim takımlarında da sıklıkla kullanılır. perdelerin alt kısmında da yer alan bu brode örnekleri oldukça tercih edilen türlerdendir.

Brode kumaşın kullanım alanı olarak giyim sektöründen de bahsetmek mümkündür. İç ve dış giyimler için çeşitli desenlerde ve renklerde de çeşitlerine ayrılarak kullanılır. brode desenin tek bir model olmaması sayesinde herkesin istekleri, beğenisi ve de tarzına hitap etmesi söz konusudur. Makinede yapılmakta olan brode işlemleri de ilk olarak 1848 yılında İsviçre’de başlamıştır. Ülkemizde de yoğunlukla brode kumaş üretimine rastlanmaktadır. İstanbul brode olarak firmamız çok çeşitli ve de geniş çaplı hizmet sunar.

Brode Çeşitleri

Brode kumaş genellikle pamuktan yapılmakta ve de bu rahatlığı, konforu, kalitesi sayesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Hemen her mevsim kullanımı söz konusudur. Bu nedenle kişiler yaz mevsiminde dahi hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile bu türü severek kullanabilir. Buna ek olarak jakarlı brode çeşidi de bulunmaktadır.

Giyim sektörü için de aynı şekilde brode türlerinin kullanılması oldukça rahat olur. Brode kullanım alanı açısından çok çeşitlilik ve de geniş yelpazede karşınıza çıkabilir. Brode çeşitleri kişilerin istekleri ve de beğenisine göre farklılık göstermektedir.

Brode Nerelerde Kullanılır?

Kişiler için son derece tercih edilebilir türlerden olan bu kumaş türü ülkemizde genellikle evlerde daha çok kullanılır. Yani evlerde kullanılmakta olan her türlü tekstil ürünlerinde bu türün kullanıldığını görmek söz konusudur. Bundan dolayı kişiler bu türü istedikleri alanda ya da istedikleri herhangi bir kumaşta kullanarak renk ve de desen açısından canlılık katabilir. İstediğiniz şekilde desenlerini ve de renklerini bulabileceğiniz bu türün kullanımı da oldukça rahat ve de memnun edici olur.

Brode nerelerde kullanılır? konusunda ise ev tekstilinde yer almakta olan perde, dantel, masa örtüsü, yatak örtüsü, iç giyim, dış giyim ve güpür gibi türlerin yapımında kullanımı söz konusudur. Özellikle brode sektöründe ülkemizin yeri son derece önemli ve de büyüktür.

Yapılan tüm işlemelerde en iyi şekilde kullanım sunması açısından brode çeşitleri ve de türleri rahatlıkla kullanılarak kişileri memnun etmektedir. Hem renk çeşitliliği hem de desenlerin istediğiniz şekilde üretilmekte olması ile bu türün kullanım alanından memnun kalabilirsiniz. İstanbul brode üretiminden memnun kalmak  ve de istediğiniz yerde severek kullanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.