logo

let’s make something together

Give us a call or drop by anytime, we endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.

Find us

PO Box 16122 Collins Street West
Victoria 8007 Australia

Email us

info@domain.com
example@domain.com

Phone support

Phone: + (066) 0760 0260
+ (057) 0760 0560

Ankara Brode

  • 28 Nisan 2023

Ankara Brode

Tekstil denildiği zaman akla ilk gelen türlerden olan ve de ülkemizde de sıklıkla tercih edilen brode işleme hizmeti için Ankara brode firmamızdan yardım alabilirsiniz. Hemen her türde ve her .eşitte karşınıza çıkabilecek olan birçok türü bulabileceğiniz bir firma olarak hizmetimiz geniş yelpazede sunulur. Bu da müşteri kapasitesinin genişlemesine ve de müşterilerin aradıkları her türlü özelliği bulabilmesine yardımcı olmaktadır.

Özellikle evlerde kullanımının daha şok tercih edildiği ve de söz konusu olduğu brode işlemelerde kişilerin bizlerden istedikleri, siparişleri ve de söz konusu olan tüm gereksinimlere dikkat edilmektedir. Bu nedenle kişilerin ürün çeşitliliğinden faydalanması ve de en iyi şekilde sonuç alması için firmamızı tercih etmesi ve de hizmet alması tavsiye edilmektedir.

Brode makinesi nedir? Konusunda ise eskilerden kalma el ile yapılma işlemelere son vermeyi sağlayan bu makine her işlemenin türüne ve de istenen özelliklere göre doğru kullanımı mümkün kılar. Özellikle de firmamız bu makine hakkında oldukça bilgi sahibi olarak en iyi şekilde kullanmaktadır. Peki bu brode makinesinin özellikleri ise nelerdir?

  1. Brode Makinesi Üst Bölüm

Brode makinesinin üst kısmında yer almakta olan aparatlar ve de parçalar son derece önem arz etmekte ve de işlemenin yapılması hususunda kişiler tarafından oldukça kullanılmaktadır. bu üst kısımda acil stop düğmesi, açma butonu, baskı ayağı, delici iğne, horoz, iğne mili, iğne, ikaz lambası, ip okuyucusu, ip toplayıcı, ip yolları, kanca, kapama butonu, kasnak, kasnak mandalı, lamba, yaylar yer almaktadır.

  • Ankara Brode Bilgisayar Bölümü

Brode makinesinin bilgisayar bölümünde daha teknik işler bulunmakta ve de ortaya çıkacak olan sonucun son hamleleri bu alanda yapılmaktadır. Burada brode için diğer ayarlamalar, renkler ve de desenler yapılmaktadır. Ankara brode olarak firmamız makine kullanımında titizlikle hareket ederek brode özelliklerine göre kullanım sunmaktadır. Brode makinesinin en iyi şekilde çalışmasını ve de bunları yönetmesini bilen de bilgisayar ölümü içerisinde yer almaktadır.

  • Brode Makinası Üzerindeki Tuşlar

Brode makinesinin üzerinde yer almakta olan ve de kullanım amacına göre farklılık gösteren bu tuşlar tam olarak birbirinden farklı görevler üstlenmektedir. Bundan dolayı kişilerin hangi işlemi yapmak istediğine bağlı olarak en iyi sonucu alması için tuşların renklerine göre olan her türlü anlamlarını bilmesinde fayda vardır. Bu durumda işlemin yeniden başlatılması ve işlemlerin onaylanmasında pembe tuşlar kullanılır.

Sarı tuşlar ise disketin ayarlanmasında, desen yönünün çevrilmesinde, iğne sayılarının belirlenmesinde, desen seçilmesi ve de eklenmesinde, desenin silinmesinde, kordon ayarlanmasında gibi detaylarda kullanılmaktadır. Brode makinesi aparatları nelerdir? Konusunda yeşil tuşlar ise iğne sayısı ile ilgilenir. Yani iğne sayısının en uygun ve de doğru şekilde ayarlanmasında, kasnağın makinedeki yerleşiminin ayarlanmasında kullanılır. Son olarak ise yön tuşları kasnağın çeşitli yönlere hareket etmesine yardımcı olur.

Ankara Brode Nasıl Çalışır?

Ankara brode nasıl çalışır? Konusunda firma olarak tüm detaylara ve de makine, brode işlemesi ve diğer tüm ürünlerin özelliklerine hakim olacak şekilde çalışmaktayız. Bu nedenle de kişilerin memnun olmasını sağlamak ve de beklentilerini karşılamak için firma olarak elimizden geleni yapmaktayız

Son derece profesyonel olarak, yaptığımız işe dikkat ederek önem vermekteyiz. İstenen  her detay ya da brode dekoratif işlemeleri, tam zamanında kişilere ulaştırılmak üzere hazır hale getirilmektedir. İstenen desenler ve de renkler insanların kumaşları için en iyi şekilde sunularak görsel açıdan da memnun etmesine dikkat edilir. Ankara brode firması olarak brode işlemeleri konusunda bizleri tercih edebilirsiniz.